Hakkımızda

Hakkımızda

Smyrna Transfer

Smyrna Transfer güvenli şekilde tüm ulaşım hizmetlerinizi sağlayabileceğiniz; kaliteli üst segment araçlarla 7/24 istediğiniz yere gidebileceğiniz bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.

İzmir’in 30 ilçesi ve şehirlerarası ulaşım hizmetleriyle kısa sürelerde belirttiğiniz adresten sizi almaktayız. Şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizde, uygun fiyatlarla yolculuk yapmak için her zaman yanınızdayız.

Güvenli yolculuk | Konforlu yolculuk

İzmir’in her yerinden 7 gün 24 saat çağırabilirsiniz.

Şehir içi ve şehir dışı seyahatlerinizde güvenli ve uygun hizmet.

Havaalanı yolcu transfer hizmeti.

Üst segment, temiz, konforlu araçlarımız ve kaliteli şoförlerimizle tüm seyahatlerinize eşlik ediyoruz.

Neden biz | Biz kimiz?

Smyrna Transfer ulaşım sektöründe uzun yılların tecrübesi ile yolcu misafirlerinin isteğini bilir ve ona göre davranır. Saygısız şoförler, dezanfekte edilmemiş temiz olmayan arabalar, sorunlu/arızalı araçlar kullanmaz. Tüm çalışma arkadaşlarını özenle seçer ve yeni model, temiz, bakımlı araçları filosuna katar. Ayrıca güler yüzlü ve saygılı şoförlerle çalışır.

Misyonumuz

Smyrna Transfer her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli ve ucuz (ekonomik) hizmetler sunmayı amaçlar. Lüks araçlarla transfer hizmetlerinde marka olmak amacımızdır. Modern ve teknolojik çözümler ile müşterilerimizi huzurla taşıyan en doğru adres olmak için her geçen gün gelişmekteyiz.

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız. Bunun için var gücümüzle çalışmaktayız.

X